Віталій Цвігун провів нараду щодо утримання доріг узимку

Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА провів нараду щодо утримання автомобільних доріг загального користування на під’їздах до контрольно-пропускних пунктів і влаштування велосипедної доріжки до пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», а також недопущення надзвичайної ситуації на автошляхах області під час зимового періоду.

Віталій Цвігун:

«Потрібно вжити заходів щодо недопущення критичної ситуації в зимовий період як, наприклад, у Київській області. Також на сьогодні залишається не вирішеною скупчення вантажних транспортних засобівякі прямують до пунктів пропуску «Чоп – Захонь» та «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Для вирішення та недопущення зловживань пов'язаних із намаганням оминути чергу, Віталій Цвігун звернувся до Сужби автомобільних доріг у Закарпатській області встановити відео-контроль на проблемних ділянках поблизу зазначених пунктів пропуску. По 2 відеокамери відповідно, що будуть фіксувати дані порушення та слугуватимуть доказовою базою для порушення адміністративної або кримінальної відповідальності.

Після обговорення, заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун дав такі доручення:

- Опрацювати питання встановлення відеокамер на ділянках скупчення транспортних засобів на під’їздах та поблизу пунктів пропуску «Чоп – Захонь і «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та прийняти рішення щодо їх встановлення для належного контролю за проїздом автотранспорту.

- Створити робочу групу, спільно здійснити обстеження ділянки в пункті пропуску «Чоп – Захонь» для проїзду транспортних засобів, а також належної організації руху навпроти вантажного терміналу та прийняти відповідні рішення.

- З метою недопущення критичних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування та у разі потреби опрацювати питання щодо залучення управління ДСНС України у Закарпатській області для залучення необхідної техніки та тягачів.

- На пункті пропуску «Чоп – Захонь» забезпечити введення в експлуатацію вбиралень.

- Підготувати звернення до голови Держприкордонслужби України щодо вжиття заходів організації руху в пунктах пропуску та спільного патрулювання з управлінням патрульної поліції в закарпатській області на пункті пропуску «Чоп – Захонь».

- Патрульній поліції у Закарпатській області спільно з ГУНП забезпечити постійний моніторинг стану автошляхів області щодо недопущення невиконання підрядними організаціями своїх зобов’язань із дотримання безпечного пересування транспортом громадян.

Остання зміна сторінки: 15-12-2020 15:19