Віталій Цвігун провів чергову пряму телефонну лінію «Запитай у влади»

У вівторок заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун провів чергову пряму телефонну лінію «Запитай у влади», яка відбулася в облдержадміністрації. Жителі Закарпаття зверталися з особистими питаннями.

Зокрема, додзвонювачі в основному порушували питання соціального характеру.

Так, пан Володимир з Тячівщини звернувся з проханням відкоригувати розклад руху дизель-поїзду Королево-Солотвино. Через незручний графік та пересадку містяни не можуть дістатись до обласного центру.

Мешканка Ужгорода пані Надія звернула увагу на проблемні питання міста, а саме: неякісне прибирання берега річки Уж, питання інвентаризації будівель старої частини міста та встановлення табличок на будівлях, які є культурною спадщиною, порушила питання облаштування бювету на одній з вулиць міста.

Пан Володимир з Тячівського району звернувся з проханням закупівлі рейкового автобусу для курсування на території області та внесення до розкладу руху міжміських автобусів Рахів-Ужгород та Ясіня-Ужгород зупинки у с.Грушово.

Щодо земельної тематики, то мешканка с.Широке пані Єлизавета просить сприяти у приватизації земельної ділянки та забезпеченні електропостачанням будинку заявниці.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації дано доручення щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Остання зміна сторінки: 16-12-2020 14:29