Віктор Микита: «Залучаємо усі необхідні сили й засоби для розчищення автошляхів від снігу та намерзання»

Голова облдержадміністрації Віктор Микита провів нараду з представниками Укравтодору, Служби місцевих автомобільних доріг, Національної поліції, ДСНС у Закарпатській області та організаціями, які забезпечують утримання й обслуговування доріг.

Очільник краю дав доручення невідкладно залучити необхідні сили й засоби для розчищення автошляхів від снігу та намерзання.

«Особливу увагу варто звернути на основні транспортні артерії та міжнародні дороги», — наголосив Віктор Микита.

За його словами, одночасно працюють і над активізацією комунікації з усіма районами та територіальними громадами з метою отримання оперативної інформації щодо стану доріг.

Перший заступник голови Закарпатської ОД Мирослав Білецький зауважив, що в області розробили та затвердили заходи, які передбачають виконання робіт по підготовці баз, споруд, техніки та доріг до зимової експлуатації та накопичення запасів протиожеледних матеріалів.

Станом на 24 грудня підрядні організації заготовили 20 700 т посипкового матеріалу: 4200 т технічної солі та 16500 т відсіву.

«Зараз техніка вже на основних дорогах проводить розчистку на визначених ділянках.

Особисто тримаю на контролі надходження інформації та реагування усіх служб», — підкреслив очільник області.

Остання зміна сторінки: 24-12-2021 13:01