Віктор Микита з робочою поїздкою перебуває на Рахівщині

Перебуваючи з робочою поїздкою на Рахівщині, очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із головами громад, керівниками місцевих держлісгоспів, правоохоронцями, надзвичайниками та військовими.

Під час обговорення порушили питання взаємодії та співпраці з метою виконання критично важливих завдань. Віктор Микита заслухав очільника РВА Олександра Небилу та голів територіальних громад стосовно виконання бюджету, прийому внутрішньо переміщених осіб, релокації підприємств, підготовки до навчального року тощо.

Також окремо заслухали керівників місцевих держлісгоспів щодо виконання планів роботи, забезпечення запасів дров для потреб місцевого населення, розвитку підприємств, постачання деревини для ЗСУ та інше.

«Повідомив усім, що найближчим часом по всій території Закарпаття будуть працювати мобільні групи у складі оперативників Нацполіції, СБУ, лісової охорони та інших фахівців, які забезпечать виявлення, документування і припинення можливої протиправної діяльності, пов’язаної з незаконними рубками й реалізацією деревини», – прокоментував Віктор Микита, додавши, що це рішення вже прийняте, відповідні доручення правоохоронці та РВА отримали.

За його словами керівництво Обласного управління лісового та мисливського господарства змінено, завдання на оптимізацію відпрацьовано. Тож компромісів у цьому питанні не буде.

Громади і підприємства, які функціонують на одній території, повинні працювати в єдиній команді та рухатися зустрічними курсами.

«Щодо питання бюджетів, то тут повідомив керівництву ТГ, що надходження від військових будуть розподілятися пропорційно до місць розташування. Своєю чергою громади повинні розробити програми підтримки підрозділів і направити відповідні кошти», – наголосив Віктор Микита.

 

Остання зміна сторінки: 05-08-2022 17:52