![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62e2737c842c3492160047.jpg?itok=uygVKHWC)
Сьогодні відбулася сьома сесія Закарпатської обласної ради VIII скликання. У пленарному засіданні взяв участь очільник ОВА Віктор Микита.
Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять воїнів, котрі віддали життя за незалежність України.
«Виступаючи перед закарпатцями, депутатським корпусом, дипломатами, журналістами й іншими присутніми, привітав усіх із Днем Української Державності й наголосив на ключових для регіону напрямках, над якими сьогодні працює ОВА та взаємодіючі структури», – прокоментував керівник Закарпаття.
Віктор Микита подякував депутатам усіх рівнів і територіальним громадам за консолідацію зусиль для перемоги над окупантом та висловив вдячність правоохоронцям і військовим за велику роботу, яка забезпечує стабільну ситуацію в області.
«Ми й надалі будемо працювати над посиленням безпекового сектору Закарпаття», – підкреслив голова ОВА.
Також, за словами Віктора Микити, відсьогодні в сесійній залі обласної ради встановлено прапор Європейського Союзу, що символізує статус кандидата, який отримала Україна 23 червня поточного року.
Остання зміна сторінки: 28-07-2022 14:39