![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6269a4faeb3fc640648005.jpg?itok=A4uDx1m1)
Сьогодні відбулося онлайн-засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.
Очільник Закарпаття Віктор Микита взяв участь у заході, де доповів керівництву держави, проінформував голів ОВА, обласних рад, міських голів, іноземних партнерів про результати роботи в регіоні та передовий досвід.
Основні питання, на яких наголосив Володимир Зеленський, – відбудова України в післявоєнний період та створення комфортних умов для всіх, хто був вимушений виїхати з рідних міст.
«Наша область показала системну й ефективну роботу в багатьох напрямках, згенерувала низку критично важливих рішень, які лягли в основу загальнодержавних нормативних документів та протоколів дій органів виконавчої влади на місцях», — зауважив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 28-04-2022 09:48