Сьогодні в Івано-Франківську голова Закарпатської ОВА Віктор Микита взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«На порядку денному – надважливі питання загальнодержавного й регіонального рівнів», – зазначив очільник області.

Зокрема, йшлося про захист енергетичної інфраструктури країни від ударів російських терористів і посилення роботи в цьому напрямку місцевих та регіональних влад.

Окреме питання стосувалося розподілу коштів місцевих бюджетів і їх спрямування. За словами Віктора Микити, під час війни підтримка Сил оборони повинна бути беззаперечною, тож є спільна позиція учасників Конгресу щодо перегляду пріоритетів саме на користь української армії.

«Приємно відзначити, що Закарпаття за цим показником – один із кращих регіонів країни. Наші пріоритети з перших днів повномасштабної війни є правильними та незмінними – пряма бюджетна підтримка Сил оборони з боку громад», – наголосив керівник краю.

Також голова ОВА відзначив, що наша область одна з небагатьох, окремі громади якої закуповують і передають дрони безпосередньо Збройним силам.

Остання зміна сторінки: 31-07-2023 13:33