![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/655b345432502376598245.jpg?itok=rKcgrj-c)
Польський волонтер та іконописець Хуберт Кампа підтримує українських захисників ще з 2014 року, опікується дітьми, які через повномасштабну війну втратили свій дім.
Сьогодні в Ужгороді його особисто привітав Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА. Він подякував пану Хуберту за його людяність і велике серце. За непересічний талант, який допомагає українцям виборювати Перемогу та мир.
Очільник області також відвідав благодійну виставку робіт митця в атріумі ОВА та придбав ікону «Батько Небесний». Сам автор розповів, що в ній «занурено» фотографію з молитвою «Отче наш», яку український військовий вирізав на стіні своєї в’язниці під час полону та катувань.
Нагадаємо, всі кошти з продажу робіт Хуберта Кампа спрямують на розвиток реабілітаційного центру для військових на Хустщині. Сьогодні вже продали 12 ікон та зібрали понад 160 тис. гривень. З наступного тижня виставка-продаж діятиме в інших куточках області.
Акцію проводять за підтримки обласної військової адміністрації та благодійного фонду «Фундація Ольги Яреми».
Остання зміна сторінки: 20-11-2023 13:34