![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/63121d62a226b931854777.jpg?itok=0GYhNVl5)
Сьогодні очільник Закарпаття Віктор Микита разом із головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз представили колективу обласного ГУ ДКС нового керівника – Надію Конджарію.
Одразу окреслили основні завдання та напрямки роботи місцевої Служби, шляхи оптимізації співпраці й взаємодії в умовах воєнного стану.
«Зараз від ефективності казначейства залежить робота критично важливих напрямків життєдіяльності регіону, тож професійне управління процесами буде вирішальним.
Вітаю пані Надію з призначенням. Закарпатська ОВА та усі взаємодіючі підрозділи готові забезпечити всебічну підтримку», — зауважив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 02-09-2022 19:38