Віктор Микита оглянув будівництво корпусу Берегівської районної лікарні

Під час робочої поїздки на Берегівщину голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із представниками депутатського корпусу, місцевої райдержадміністрації та громади проінспектував хід робіт у районній лікарні ім. Б. Ліннера.

«У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в одному з блоків закладу охорони здоров'я виконують перепланування приміщень п'яти поверхів», — зауважив Віктор Микита.

Сам корпус звели давно, проте роботи тут проводили повільно через нестабільне фінансування, багаторазове коригування проєктно-кошторисної документації.

«Та тепер завдяки злагодженій роботі на усіх рівнях будівництво на об'єкті активно триває», — підкреслив очільник краю.

За його словами, лікарня також має й міжнародне значення.

У 2020 році було запропоновано зробити цей проєкт спільним під патронатом Президента Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

За кілька місяців фахівці виконали низку будівельно-монтажних робіт, серед яких – кладка внутрішніх стін і перегородок, заміна покрівлі даху, влаштування системи опалення, вентиляції, кондиціювання тощо.

«Будівельні роботи плануємо завершити цьогоріч, придбати меблі, медичне обладнання та ввести об’єкт в експлуатацію.

Продовжуємо надалі працювати в цьому напрямку. Питання тримаю на особистому контролі», — наголосив Віктор Микита.

Остання зміна сторінки: 10-01-2022 13:54