Віктор Медвідь зустрівся із сім’ями загиблих бійців ЗСУ

З метою вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 28 серпня, голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кобаса зустрілися із сім’ями загиблих бійців ЗСУ котрі загинули на сході нашої держави.

Під час зустрічі обговорили низку питань, які нині стоять перед родинами загиблих українських героїв.

,,Ваші чоловіки, сини – герої. Пишаємося й завжди пам’ятатимемо їхній подвиг. Знайте, що двері районної державної адміністрації, завжди для вас відчинені. Ми готові допомагати у вирішенні проблемних питань,”  – зазначив Віктор Медвідь.

З метою покращення добробуту, членам сімей загиблих військовослужбовців виділено матеріальну допомогу.

Остання зміна сторінки: 31-08-2020 10:08