Відбувся захист конкурсних пропозицій громадських організацій у галузі туризму

Сьогодні, 19 грудня, під час засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Шинкарюка, відбувся відкритий захист зазначених конкурсних пропозицій представниками громадських організацій, які подавались на участь у конкурсі.
Основною метою конкурсу є підтримка ініціатив громадських організацій, діяльність яких спрямована на розвиток галузі туризму в Закарпатській області.
До участі приймались конкурсі пропозиції, спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань: популяризація туристичного потенціалу Закарпатської  області; забезпечення сталого та екологічного розвитку туризму у Закарпатській області; покращення туристичної інфраструктури Закарпатської області тощо.
У порядку денному засідання конкурсної комісії не лише відкритий захист, а й індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій членами комісії.
Загалом, захищали свої проекти наступні громадські організації:
• ГО «Карпатські стежки», яка подала на конкурс дві заявки:
         проект «Інвентаризація, паспортизація та внесення у відкриті електронні бази даних туристичних шляхів» із загальною сумою витрат 100 тис грн і очікуваною сумою з обласного бюджету 60 тис грн;
         проект «Розробка путівника з картою Закарпатського туристичного шляху»  із загальною сумою витрат 60 тис грн і очікуваною сумою з обласного бюджету 30 тис грн;
• ГО «Спортивний клуб Вільхівці», проект «Фестиваль голубців за участі ОТГ Закарпаття та встановлення нового рекорду України – найбільшого голубця, в рамках святкування Дня Вільховецької громади» із загальною сумою витрат 100 тис грн. і очікуваною сумою з обласного бюджету 80 тис грн;
• ГО «Калган – А», проект «Фестиваль середньовічної культури «Срібний татош» із загальною сумою витрат 270 тис грн. і очікуваною сумою з обласного бюджету 100 тис грн.;
• ГО «Закарпатське обласне товариство соціально-культурного розвитку «Панонія», проект «Облаштування туристичної локації на базі Краєзнавчого музею міста Перечин» із загальною сумою витрат 286 тис грн. і очікуваною сумою з обласного бюджету 228 тис грн;
Члени конкурсної комісії за критеріями індивідуально оцінювали конкурсні пропозиції за 5-бальною шкалою.
Після підсумування оцінок конкурсних пропозицій, буде складено рейтинг конкурсних пропозицій, який буде оприлюднений згодом.
Довідково інформуємо, що протягом 15 робочих днів після затвердження обласного бюджету на 2020 рік, конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування прийме рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу).
Підводячи підсумки варто зазначити, що орієнтовний обсяг фінансування з обласного бюджету п. 4.2. заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, у 2020 році – 360 тис. грн.

Остання зміна сторінки: 20-12-2019 08:49