Відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл’’ (,,Джура’’)

23 травня на базі Рахівського стадіону Карпати відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл’’ (,,Джура’’).

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра ,,Сокіл’’ (,,Джура’’) є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості дітей.

Випробувати власні сили прибули рої переможці територіальних громад району середньої та старшої вікової категорії. Діти мали змогу загартувати свій дух, випробувати себе у різноманітних спортивних та туристських змаганнях, військових вишколах.

Випробування у військово-патріотичні грі ,,Сокіл’’ (,,Джура’’) складалися із 6 видів залікових змагань для старшої вікової категорії та 5 для середньої вікової категорії.

За підсумками змагань серед середньої вікової категорії І місце здобув рій ,,Нащадки козаків’’ Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Рахівської міської ради та серед старшої вікової рій ,,Воїни Світла’’ Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Великобичківської селищної ради.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків на наступному обласному етапі.

Остання зміна сторінки: 24-05-2023 13:51