![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/240392273_4650957158258205_308145458068620331_n_2.jpg?itok=rdan6WVj)
Сьогодні перед Рахівським будинком культури за участі голови Рахівської райдержадміністрації Олександра Небили відбулись урочистості з нагоди Дня художника України.
Для кожного художника важливо, щоб його роботи бачили, оцінювали – чого їм щиро і бажаємо.
“Сьогодні вітаємо людей цієї творчої професії і висловлюємо найщиріше захоплення їхньою творчістю”, – зазначив Олександр Небила. Він також побажав усім натхнення, щоб творча іскра завжди палала у душі і не було жодних перепон на шляху створення чудових робіт.
Також, за особистий внесок у розвиток культури і образотворчого мистецтва, плідну творчу працю та з нагоди Дня художника живописцям Рахівщини вручені подяки та грамоти.
Остання зміна сторінки: 10-10-2021 20:57