Відбулося засідання, з виїздом на місце, комісії з обстеження басейну річок Шопурка, Чорна Тиса та Біла Тиса на предмет місця розташування плаваючої огорожі для вилову твердих побутових відходів

При першому заступнику голови райдержадміністрації Вікторові Туроку, відбулося засідання, з виїздом на місце, комісії з обстеження басейну річок Шопурка, Чорна Тиса та Біла Тиса на предмет місця розташування плаваючої огорожі для вилову твердих побутових відходів, утвореної дорученням голови районної державної адміністрації № 01.1-09/1 від 18.02.2022. У роботі комісії взяли участь працівники Рахівської райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування Рахівського району, Тячівського міжрайонного управління водного господарства, відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 23-02-2022 17:24