![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190726_news_12-24.jpg?itok=qRfjXPXC)
1 серпня 2019 року об 11.00 год. у великому залі засідань обласної ради відбудеться засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2021-2027 років та плану заходів з її реалізації.
Під час засідання буде ознайомлено присутніх з напрацюваннями SWOT-матриці, пріоритетами смарт-спеціалізації, проектом матриці операційної цілі «Підтримка малого і середнього підприємництва».
Також нагадуємо, що вся інформація по розробленню стратегічного документу розвитку регіону знаходиться за посиланням https://carpathia.gov.ua/storinka/strategiya-rozvytku-zakarpatskoyi-oblasti-na-period-2021-2027-rokiv
Остання зміна сторінки: 26-07-2019 15:50