![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6186a2456ea12121473508.jpg?itok=lp8cTiS5)
Протягом цього року в Закарпатті на 100% завершили будівельні роботи на п'яти об'єктах освітньої та спортивної інфраструктури, що увійшли до президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.
За його словами, уже кілька місяців працює модернізований басейн Класичної гімназії у м. Ужгород та реконструйована ДЮСШ у Мукачеві. Також роботи завершені у спортзалі Міжгірської школи №1, проте об’єкт поки що не здано в експлуатацію.
З вересня учні ЗОШ І-III ст. у с. Терново навчаються в новому сучасному осередку. А в закладі загальної середньої освіти с. Неліпино завершили будівництво трьох додаткових корпусів, зараз же тільки очікують дозвіл на введення об’єкта в експлуатацію.
«Ми реалізуємо корисні ініціативи, створюємо нові можливості у різних сферах життя: покращуємо умови функціонування та розвитку спортивної інфраструктури та освітніх осередків», – підсумував Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 06-11-2021 18:08