«Вакцинація залишається єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу COVID-19 та є альтернативою локдауну», - голова РДА Олександр Небила

Голова районної державної адміністрації Олександр Небила  провів робочу зустріч із начальником станції відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень, станція Рахів» Наталією Кужельовою.

Метою зустрічі стало проведення роз’яснювальної роботи щодо важливості вакцинації та запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19

«Вакцинація залишається єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу COVID-19 та є альтернативою локдауну.  Закарпаття за крок до "червоної зони", а це ряд обмежень. Тільки отримавши щеплення, зможемо захистити своє здоров'я й життя», - зазначив Олександр Небила

Нагадаємо, що запровадження «червоного» рівня епіднебезпеки означає посилення карантинних обмежень на території області. Зокрема, забороняється робота більшості закладів господарювання, ТРЦ, кінотеатрів, ринків, магазинів, спортзалів, проведення масових заходів та ін. Але обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) буде наявний COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.

Окрім цього за новими правилами міжрегіональних перевезень на «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебпезпеки, щоб скористатись транспортом, необхідно бути або вакцинованим, або мати ПЛР-тест, котрий дійсний 72 години.

Остання зміна сторінки: 15-11-2021 13:23