«Вакцинація – єдиний спосіб, що допоможе нам подолати пандемію», – Мирослава Брецко

Продовжуємо знайомити Вас із медичними працівниками, що долучилися до вакцинальної кампанії на Закарпатті.

Сьогодні – це директорка Ужгородської міської поліклініки та лікарка загальної практики-сімейної медицини Мирослава Брецко.

Тепер вона працює у Центрі вакцинації в «Епіцентрі» (м. Ужгород, вул. Баб’яка, 48), що почав функціонувати минулими вихідними.

«З початку пандемії боремося проти COVID-19. Ми одні з перших в Ужгороді почали брати матеріал для ПЛР-дослідження. Коли постало питання про створення мобільної групи, то туди одразу пішли наші лікарі-інфекціоністи та інші вузькоспеціалізовані фахівці. Проте цього виявилося замало – і ми сформували нові бригади, до яких долучилися й працівники первинної ланки», – зауважила Мирослава Брецко.

За її словами, тепер в Ужгородській міській поліклініці вакцинацію проводять 4 групи медиків: дві – мобільні бригади, що працюють у Центрах вакцинації населення, ще дві – у пунктах щеплення. Окрім цього, група лікарів може виїжджати до організованих колективів, які виявили бажання імунізуватися.

«Вакцинація – єдиний спосіб, що допоможе нам подолати пандемію, тож ми повинні боротися», – наголосила пані Мирослава.

Остання зміна сторінки: 14-09-2021 10:44