![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6114c35c34a25975194604.jpg?itok=lfGRyGV7)
На своїй сторінці у фейсбуці голова облдержадміністрації Анатолій Полосков повідомив, що в обласному центрі завершують встановлювати головний флагшток Закарпаття.
Учора в Ужгород привезли щоглу (вага 4 тонни, складається з трьох частин), і сьогодні відбудеться важлива стадія робіт – флагшток встановлять на місце.
«Висота флагштока – 30 метрів, що є символом 30-річчя незалежності України!» – підкреслив очільник краю.
Проєкт ініціював Президент України Володимир Зеленський, і Закарпатська обласна державна адміністрація якісно організувала втілення його в життя.
Анатолій Полосков подякував партнерам – депутатам місцевих рад – за підтримку проєкту і додав, що це місце стане улюбленим для ужгородців та гостей старого міста.
Остання зміна сторінки: 12-08-2021 13:07