![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191211_news-17-56.jpg?itok=w71Fb8l2)
10 грудня співробітники департаменту соціального захисту населення спільно з Ужгородським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели соціально-правовий квест «Розірви коло» на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет», в якому взяла участь команда студентів факультету суспільних наук та команда юридичного факультету вузу.
Такий захід проводиться в області вже втрете і його мета – у вигляді гри ознайомити учасників з інформацією стосовно форм домашнього насильства, законодавства стосовно запобігання та протидії домашньому насильству та шляхів боротьби з цим ганебним явищем.
Завершився квест підрахунком кількості отриманих балів кожної із команд на всіх етапах гри та було визначено переможців. А перемогла… дружба, оскільки за підрахунками обидві команди набрали однакову кількість балів.
Остання зміна сторінки: 13-12-2019 10:57