![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190824_news_13-38-1.jpg?itok=CCczrtoS)
В суботу, 24 серпня, Заслужений академічний Закарпатський народний хор вчергове запропонував всім охочим першими зустріти світанок Дня Незалежності. На площі ім. А.Бачинського (навпроти Ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького кафедрального собору) в перших променях сонця провідний колектив краю виконав наш «духовний гімн» – «Молитву за Україну», а також Державний гімн України та низку вибраних композицій зі свого репертуару.
У заході також брали участь керівники області: голова Закарпатсьткої ОДА Ігор Бондаренко та виконуючий повноваження голови обласної ради Йосип Борто.
Остання зміна сторінки: 27-08-2019 08:31