В Ужгороді стартувала інформаційна кампанія «Придивись»

Ілюзії бувають різні – придивись ☝️

Під таким гаслом сьогодні в обласному центрі Закарпаття стартувала інформаційна кампанія з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Акцію «Придивись» за підтримки IOM Ukraine втілюють по всій країні, щоб привернути увагу до цього антигуманного явища та нагадати правила безпеки під час міграції.

Торгівля людьми – це злочин, якому можна й треба запобігти. Він може мати різні форми: від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства. З початком війни, збільшенням чисельності людей, які були змушені покинути свої домівки, кількість таких випадків зросла. Лише до фахівців IOM Ukraine від початку 2023 року звернулося близько 300 осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та 500 – від експлуатації.

На залізничному вокзалі Ужгорода для мешканців та гостей міста встановили інсталяцію з оптичною ілюзією. На полотні розміщені «обіцянки» роботи та доходу – реальні історії вербування і втягнення в торгівлю людьми. Також тут є контакти Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527, гарячої лінії з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47, QR-код на відеоролики кампанії та вебсайт.

Відкрили акцію представники профільних департаментів обласної військової адміністрації, Служби у справах дітей ОВА, Обласного центру соціальних служб, ювенальної превенції Нацполіції та інші. Вони нагадали учасникам заходу, як діяти, якщо постраждали від торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або якщо дізналися про такий випадок.

Захід організувала ОВА в партнерстві із Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста».

Остання зміна сторінки: 19-10-2023 12:47