В Ужгороді привітали переможців обласного конкурсу „Захисники України: історія і сьогодення”

Переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт „Захисники України: історія і сьогодення”, присвяченого Дню Захисника України та Збройних сил України, урочисто привітали у суботу,30 листопада, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

П’ятий рік поспіль з ініціативи департаменту освіти і науки ОДА цей конкурс проводиться у кілька етапів серед учнів (вихованців) віком від 11 до 16  років закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти області. Цьогоріч в ІІІ етапі конкурсу було представлено 121 роботу учнів, які стали кращими, посівши перше місце у районі, місті, ОТГ чи закладі освіти.

На свято завіталикерівництво облдержадміністр ації, керівники  громадських організацій ветеранів, учасників бойових дій на Сході України, представники облвійськкомату, педагогічна громадськістьз міст та районів області, батьки учнів.

Особливі гості – Віра Миколаївната Каміла– мати і донька воїна 15-го батальйону 128-ї ОГПБ Михайла Покидченка, який загинув 5 грудня 2016 року в районі селища Опитного на Донеччині, і відповідно до Указу Президента України бувнагороджений орденом „За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Заступник голови ОДА Ольга Травіна вручила рідним Михайлаподарунки – творчі роботи, виконані учнями.

Відкриваючи обласне свято, директор департаменту освіти і науки ОДА Ганна Сопкова, наголосила, що конкурс проводиться для того, щоб, пам’ятаючи і віддаючи шану тим, хто, на жаль, не вернувся з поля бою, ми усвідомлювали свій обов’язок і добру волю – кожного дня думати, жити і творити для України, щоб у щирій молитві ми згадали про тих, хто поліг, і попросили за тих, хто вижив і хто зараз боронить рідну землю і наш спокій.

На початку заходу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх захисників, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність Українипід час бойових дій на Сході держави.

З вітальним словом звернулася до присутніх заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна:

- Я маю за честь передати слова вітання і слова великої вдячності кожному з вас від усього керівництва ОДА, і особисто від голови ОДА Ігоря Бондаренка. Сьогодні у нас не просто фінал конкурсу. Саме в такий спосіб ми всі з вами разом будуємо майбутнє нашої України. Кожен із учасників конкурсу вже є патріот України. Дорогі діти! Ми обіцяємо: буде найкращий фотоальбом, найкращий альманах, найкраща книга про кожний малюнок, про кожне фото, про кожен лист, тому що це – наша історія. Бажаю всім учасникам конкурсу і присутнім на сьогоднішньому заході здоров’я у ваших родинах, мирного неба над головою. Ми все поборемо! Ми - Велика держава! Ми – Українці! Слава Україні!

Слова вдячності за участь у конкурсі, за щиру підтримку, виявлену у листах, віршах, малюнках та фото, висловилидітям присутні на святіучасники бойових дій.

За підсумками конкурсу авторів 19 кращих робіт в кожній із номінацій – „Вірш”, „Лист”, „Малюнок”, „Фоторобота” – було нагороджено дипломами департаменту освіти і науки ОДА та грошовими преміями у розмірі: за І місце – 3 тисячі гривень, за ІІ місце – 2,5 тисячі гривень, за ІІІ місце – 2 тисячі гривень. У кожній із номінацій було вручено також заохочення в сумі тисяча гривень. Почесними грамотами департаменту освіти і науки ОДА відзначено педагогів, які підготували переможців.

Святкову програму продовжив концерт за участі вихованців „ПАДІЮНу”, які читали поезії, виконували пісні та стилізовані танцювальні композиції.

Остання зміна сторінки: 05-12-2019 14:56