В Ужгороді провели інформаційну кампанію «Подорожуй безпечно!»

2 грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства. У рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з ЗГЖО «ВЕСТА» провели інформаційну кампанію «Подорожуй безпечно!».
Цього дня в Ужгороді відбулася вулична акція на автовокзалі міста де було поширено інформаційні матеріали та надані консультації пересічним громадянам щодо питань безпечної міграції.
Відтак представники департаменту соцзахисту населення, ЗГЖО «ВЕСТА» за сприяння Ужгородської бібліотеки (філія 2 ЦМБС) організували зустріч з учнівською молоддю загальноосвітньої школи №8 міста Ужгорода. З дітьми провели міні-лекцію щодо питань сучасного рабства, форм експлуатації та види допомог постраждалим. Також презентували настільну гру «Ліза та її друзі, подорож світом».
Торгівля людьми – це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов’язані із викраденням людей. Більшість постраждалих серед українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені в злочинну діяльність, за що наразі відбувають покарання. Сьогодні шанс зупинити рабство більший, ніж будь-коли, саме тому влада і громадськість об'єднують зусилля задля подолання цього зла.

Остання зміна сторінки: 05-12-2019 15:15