![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/241640149_888584288685173_1330919254135080382_n.jpg?itok=s-UpGnXD)
Минулої п’ятниці, 3 вересня, у Закарпатській обласній державній адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця.
Нагадаємо, що це професійне свято відповідно до Указу Президента від 1998 року в Україні відзначають у першу неділю вересня.
Відтак, з нагоди свята професіоналів своєї справи привітав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков.
Приємно, що цьогоріч до переліку нагороджуваних потрапив підприємець з Рахівщини. Голову асоціації автобусних перевезень Рахівщини Миколу Барона, відзначили грамотою обласної державної адміністрації.
“За досягнуті успіхи, значний особистий внесок у розвиток малого та середнього бізнесу в районі, високий професіоналізм та з нагоди Дня підприємця”, - йдеться у тексті відзнаки.
“Вітаємо Миколу Антоновича з професійним святом – Днем підприємця. Бажаємо успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали Вас”, - приєднуються до привітань керівництво РДА. – У ці урочисті дні, вітаємо всі підприємства Рахівщини, успіхів Вам та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів.
Остання зміна сторінки: 08-09-2021 15:11