В Ужгороді нагородили кращого підприємця з Рахівщини

Минулої п’ятниці, 3 вересня, у Закарпатській обласній державній адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця.

Нагадаємо, що це професійне свято відповідно до Указу Президента від 1998 року в Україні відзначають у першу неділю вересня.

Відтак, з нагоди свята професіоналів своєї справи привітав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков.

Приємно, що цьогоріч до переліку нагороджуваних потрапив підприємець з Рахівщини. Голову асоціації автобусних перевезень Рахівщини Миколу Барона, відзначили грамотою обласної державної адміністрації.

“За досягнуті успіхи, значний особистий внесок у розвиток малого та середнього бізнесу в районі, високий професіоналізм та з нагоди Дня підприємця”, - йдеться у тексті відзнаки.

“Вітаємо Миколу Антоновича з професійним святом – Днем підприємця. Бажаємо успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали Вас”, - приєднуються до привітань керівництво РДА. – У ці урочисті дні, вітаємо всі підприємства Рахівщини, успіхів Вам та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів.

Остання зміна сторінки: 08-09-2021 15:11