В ОДА засідала робоча група з питань гуманітарної допомоги

У середу, 9 грудня, під головуванням заступниці голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації.

Розглянуто питання щодо визнання гуманітарною допомогою двох вантажів вагою 1020 кг та 975 кг, які надійдуть в область у грудні цього року з Німеччини на адресу благодійної організації „Благодійний фонд „Карітас-Caritas” Мукачівської греко-католицької єпархії”.

У складі вантажів 133 різдвяних подарунків, які містять одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя. Їх планується розподілити за списками благодійної організації для малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей Ужгородщини, Мукачівщини, Перечинщини, Хустщини, Виноградівщини, міст Ужгорода та Мукачева.

Наразі робочою групою прийнято рішення надати вантажам статус гуманітарної допомоги.

Остання зміна сторінки: 10-12-2020 10:25