В ОДА засідала Координаційна рада з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми

У середу, 4 грудня, під головуванням в.о. голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

На засіданні було підбито підсумки виконання регіональної програми сімейної, демографічної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 роки у відповідності до затвердженого плану заходів на 2019 рік.

Наголошувалося, що в зв’язку з процесом децентралізації та утворенням ОТГ, взаємодія ОДА з територіальними громадами у питаннях соціального захисту населення має бути налагоджена і відпрацьована на належному рівні. Для забезпечення виконання цих державних функцій в кожній ОТГ повинна функціонувати відповідна структурна одиниця.

Зазначалося також, що існує потреба у проведенні кущових навчань з представниками ОТГ з питань сімейної політики і протидії домашнього насильства, однак це потребує відповідного фінансування. Ольга Травіна зауважила, що це питання можна вирішити за допомогою розроблення цільової програми, до реалізації заходів якої можна буде залучати громадські організації.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення.

Остання зміна сторінки: 05-12-2019 16:18