![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191122_news-11-02.jpeg?itok=fnywOexP)
У середу, 20 листопада, в облдержадміністрації побував Віце-Консул США Карен Антонян.
З високим гостем зустрілися заступник голови ОДА Олексій Гетманенко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єлизавета Біров, заступник головного лікаря з медичної частини обласного кардіодиспансеру Марія Доценко, керівник обласної клінічної лікарні Юрій
Яцина, заступник директора обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології Андрій Смоланка.
Посольство США в Україні інформує своїх громадян, котрим потрібна медична допомога, про доступні медичні заклади в Україні. Віце-Консул США вирішив особисто ознайомитись і медичними закладами в Ужгороді та обмінятися контактними даними задля налагодження зв’язку.
Сторони обговорили співпрацю в сфері моніторингу пацієнтів – громадян США в Закарпатській області. Також йшлося про надання послуг пацієнтам у медзакладах краю та процедуру транспортування іноземців на батьківщину.
Остання зміна сторінки: 21-11-2019 18:08