![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6262a19716afc561956225.jpg?itok=t6KyLDOZ)
На Закарпатті шахраї спекулюють на підтримці армії. Про це повідомив перший заступник очільника краю Мирослав Білецький:
«На території області працюють шахраї, котрі прикриваються моїм іменем та посадою, документами і розпорядженнями, які нібито підписані головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою. Вони закликають установи та організації перерахувати кошти на підтримку Збройних сил України і надають для цього реквізити карток і рахунків. І просять немало – 150 тис. грн.
Кожен із нас допомагає армії, як може. Ми волонтеримо, збираємо гуманітарну допомогу. Але звертаю увагу закарпатців: жодного розпорядження щодо перерахування коштів на ЗСУ голова обласної військової адміністрації не підписував. Це фейк!
Прошу кожного реагувати на повідомлення і дзвінки, які надходять нібито від мене, і повідомляти правоохоронні органи. Один із варіантів номеру, з якого телефонують, – 093 538 42 15.
Не станьте жертвою шахраїв! Для перерахування коштів воїнам є безпечні рахунки, про них повідомляють офіційні відомства».
Остання зміна сторінки: 22-04-2022 16:09