![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61c5f8bbde977745362605.jpg?itok=i-y8bZm1)
З самого ранку та протягом дня в Закарпатті тривали роботи з розчищення доріг від снігових заметів. Фахівці відповідних служб посипали автошляхи протиожеледною сумішшю.
Основне завдання – забезпечити комфорт та безпеку для всіх учасників дорожнього руху під час ускладнення погодних умов.
Питання перебуває під особистим контролем голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.
На фото нижче – розчищення міжнародного маршруту М-06 Київ – Чоп, національного автошляху Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів, дороги територіального значення Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино та інші.
Остання зміна сторінки: 24-12-2021 18:50