В області триває робота щодо державної реєстрації майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні, 27 лютого, відбулося  чергове засідання обласної комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

На засіданні комісії було обговорено проблемні питання ведення державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р.       № 580 «Деякі питання ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей», а також верифікацію майнових об’єктів закладів оздоровлення та відпочинку дітей, поданих заявниками.

Члени комісії розглянули 8 заяв від закладів оздоровлення та відпочинку. За підсумками засідання прийнято рішення відмовити у внесенні відомостей про майновий об’єкт до Реєстру 3 закладам, верифікувати інформацію наступних закладів:

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Іллара»;

Дитячий оздоровчий табір «Наталія» ТОВ «Поділля»;

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Трембіта»;

Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Човен»;

Позаміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Горбок».

Остання зміна сторінки: 28-02-2020 08:48