![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-27_18-21-11.jpg?itok=fHi_zRQ5)
На Закарпатті готові створити необхідні умови для евакуації юних футболістів з «гарячих точок» України.
Голова ОВА Віктор Микита повідомив, що для цього розглядають матеріально-технічну базу футбольних шкіл та клубів області.
«До війни вони працювали у звичному форматі, однак зараз ми можемо трансформувати цей механізм для максимального завантаження.
Для дітей зробимо усе, що можемо, і віддамо усе, що маємо. Тут жодних компромісів», — зауважив Віктор Микита, додавши, що також забезпечать повний цикл харчування, проживання, тренування та навчальний процес.
Схожий досвід Закарпаття уже має: в перші тижні війни разом з Українською асоціацією футболу на чолі з Андрієм Павелком до країн Європи відправили сотні дітей з регіонів, де зараз ведуться активні бойові дії.
Остання зміна сторінки: 27-03-2022 21:46