В області продовжуються роботи щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Між бюджетами міст обласного значення та районними бюджетами розподілено 25 мільйонів 500 тисяч гривень цільової субвенції. Це грошова компенсація на отримання житла для 77 дітей.

За підсумками роботи у 2019 році кошти субвенції використано в повному обсязі: 25, 5 млн. гривень перераховано 77 дітям на рахунки зі спеціальним режимом використання. Станом на 27 лютого  2020 року 26 дітей вже придбали житло на суму 8 мільйонів 520 тис. гривень. Відповідними структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, спільно з дітьми, продовжуються роботи щодо цільового використання коштів державного бюджету. До закінчення року всі 77 дітей мають стати власниками житла.На 2020 рік для Закарпатської області затверджено кошторисні призначення на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у  розмірі 21 мільйон 300 тисяч гривень.

Остання зміна сторінки: 02-03-2020 08:59