![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6267cdf67350d530834340.jpg?itok=ASorsJBU)
Сьогодні виповнюється 36 років з моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Ця аварія призвела до однієї з найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства.
Очільник Закарпаття Віктор Микита разом із ветеранами, містянами, депутатами обласної, міської рад та іншими вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії та поклали квіти до меморіалу в Ужгороді.
«Системно працюємо над покращенням медичного та соціального забезпечення ветеранів ліквідації наслідків трагедії на Чорнобильській АЕС», – зауважив голова Закарпатської обласної військової адміністрації.
Остання зміна сторінки: 26-04-2022 15:07