![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202101111534392.jpg?itok=IxhPeED0)
Біля новорічної ялинки колядників зустріли - перший заступник голови Олег Коцюба, Ольга Травіна, заступниця голови облдержадміністрації та голова обласної ради Олексій Петров із заступниками.
Юні колядники, а саме дитяча група Єпископської резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії показали усім присутнім різдвяне вертепне дійство. А дорослі колядники заспівали колядки: «Нова радість стала», «Непорочна діва мати, Маріє», «Многая літа», і т.д.
Керівники краю подякували гостям за атмосферу свята та вручили дітям солодкі подарунки.
Олег Коцюба:
« Щиро вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим. Хочу побажати усім нам, щоб тепло різдвяних свят гріло цілий рік. Хай Господь буде в наших думках, серцях та душах. Христос ся рождає» !
Остання зміна сторінки: 12-01-2021 12:37