В атріумі будівлі ОДА та облради відкрито виставку закарпатських і львівських дизайнерів

Сьогодні, 28 жовтня, в атріумі будівлі облдержадміністрації та обласної ради відкрито виставку творів крайових і львівських дизайнерів. Третя Регіональна виставка «Лабіринти дизайну» приурочена 75-й річниці визволення Закарпаття та України від нацистів.
Від імені керівників області митців привітав заступник голови облради Петро Грицик. Посадовець подякував учасникам за творчість, побажав натхнення до праці і нових звершень. За вагомий внесок у розвиток мистецтва, високу професійну майстерність та з нагоди 75-ї річниці визволення Закарпаття та України від нацистів П. Грицик вручив Почесну грамоту облради колективу митців обласного осередку спілки дизайнерів України, який очолює Михайло Белень.
Святкової атмосфери учасникам виставки додала музика і спів у виконанні ужгородських артистів.

Остання зміна сторінки: 29-10-2019 22:08