Ужгородець Карен Манукян отримав громадянство України (+ВІДЕО)

ID картку громадянина України Карену Манукяну вручив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.
Прохання допомогти вирішити питання із документами, було одним із перших, з яким звернулися до керівника області, після його призначення.

Олексій Петров:
"Мене вразила неприємно ця ситуація. Питання у бюрократичній машині, яка гальмує усі реформи, до яких прагне наше цивілізоване суспільство, про які каже Президент. Ситуація пов’язана виключно із особистим баченням державних службовців, які не сприяють вирішенню питань з якими звертаються особи.

Вразило, що дитина із свого повноліття, уже десятий рік бореться за те, щоб отримати законне право мати паспорт громадянина України. Бо він є громадянином України відповідно до закону «Про громадянство». Він народився тут, має Свідоцтво про народження, ріс, навчався, закінчив школу, тут проживають його батьки. Через загострене відчуття справедливості, узяв на особистий контроль цю справу. Дуже хотів, щоб саме у День Конституції ми знаково довели усім, що Основний Закон в Україні – працює! Усі мають рівні права перед законом, рівні права щодо свого розвитку, нормального життя, працевлаштування.
І ще раз хотів сказати, що це, напевно, не подарунок Карену, а вибачення перед ним, перед його батьками, за ті роки поневірянь, які вони страждали намагаючись отримати, реалізувати свої законні права".

Карен Манукян, громадянин України: «Я народився тут. Уже, коли було треба отримати паспорт так сталося, що виникли питання різні бюрократичні, можливо не тільки бюрократичні….»

Роберт Манукян, батько Карена Манукяна: «Велике дякую усім, хто нам допомагав. Бог є. І він нам допоміг, щоб ми й надалі тут залишалися проживати.»

Остання зміна сторінки: 30-06-2020 08:42