Уже через місяць Буштинський міст планують відкрити!

На мості через річку Теребля у смт.Буштино Тячівського району за останній тиждень зроблено:

✅ гідроізоляція монолiтна плити на прольотах 7,6,5,4;

✅ шлiфування бетону перед грунтовкою та очистка

✅ грунтування 1 і 2 прольотів;

✅ встановлення стійок бар'єрного мостового огородження;

✅ підготовка підходів, під час якої був знятий зайвий грунт;

✅ забетоновані тротуари.

Що далі:

- встановлення стійок бар'єрного огородження;

- прокладання дренажу;

- влаштування гідроізоляції та грунтування прольотів;

- влаштування асфальту.

Роботи на Буштинському довгобуді на Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів відновили у кінці липня 2020 року. А вже за місяць плануємо відкрити проїзд мостом.

Проєкт нового мосту розробили у 2004 році, роботи тривали з 2006 до 2013, аж поки зупинені через брак фінансування. Влітку у рамках Програми Президента «Велике будівництво» Закарпатська служба автомобільних доріг повернулася до робіт.

Підрядник ШБУ-77 планує відмонолитити захисну залізобетонну плиту, влаштувати гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття. А також встановити перильне та бар’єрне огородження, освітлення.

Довжина мосту – 169,04 метри. Основний проїзд – 10,5 метрів і два тротуари по 1,5 метра. Очікувано навантаження на міст зростуть після ремонту дороги Н-09, який плануємо завершили до кінця 2020 року.

Велике будівництво триває!

Остання зміна сторінки: 21-10-2020 10:06