![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/06202003201657221.jpg?itok=4XnykaZp)
У однієї особи, яка перебуває на лікуванні в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради, у якої повторно було відібрано біологічний матеріал для вірусологічного дослідження та відправлено у вірусологічну референтну лабораторію м. Київ підтверджено діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV.
Стан хворої стабільний.
Усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я моніторується лікарями первинного рівня. Із контактних, у одного хворого з’явились явища гострої респіраторної інфекції, однак – хворий на даний етап не потребує скерування на стаціонарний етап лікування, продовжує перебувати у самоізоляції.
За добу, що минула жодна особа не госпіталізована в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради з гострою респіраторною інфекцією спричиненою коронавірусом 2019-nCoV з підозрою на COVID-19.
Остання зміна сторінки: 27-03-2020 14:22