Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України

У районному центрі біля адміністративної будівлі Рахівської районної ради пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районних підприємств, установ та жителі району.
Святковий захід, під звуки державного гімну України, розпочався з церемонії підняття Державного Прапора України - символу української честі, доблесті і слави, свободи і незламного духу українського народу.
“Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини”, - зазначив голова райдержадміністрації Олександр Небила.
Також присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України.
Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори.
“Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя.
Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу. Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль. Адже від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки”, - додав Олександр Небила.
Святкування продовжилось із відкриття виставки, самодіяльних художників нашого краю.
Мистецтво – воно завжди є нероздільне, мистецтво об’єднує людей, дарує красу і радість. І сьогодні радість творчості подарували нам митці Рахівщини, які презентували свої роботи в різних жанрах та напрямках.
Також відбувся велопробіг за участі учнів ЗЗСО Рахівської громади.
Прикладом патріотизму для всіх завжди слугують спортсмени й тренери, які своїми здобутками на змаганнях всіх рангів прославляють Україну та сповнюють наші серця гордістю за сильних і талановитих. А невід’ємними атрибутами спортивних перемог є всіма шановані державні символи – прапор, гімн і герб.
Згуртованістю мешканців та гостей Рахівщини продовжилась 30 річниця святкування незалежності України на площі перед Рахівським будинком культури.
Для всіх бажаючих привітати Україну, відбувалася акція: розмалюймо панно «Дерево життя України». Святкуймо дух незалежності разом!
А ще – залюбки співалося разом із нашими талановитими зірками, котрі барвисто заквітчали святкову програму своїми чарівними голосами та українськими танцями.
Продовженням святкування стане шаховий турнір, показ спецтехніки екстренних служб, які функціонують у Рахівському районі.
Увечері відбудеться концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки.
У ці святкові дні бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, всюди панує світлий настрій, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Остання зміна сторінки: 24-08-2021 10:18