«Упевнений, що подальша спільна робота Закарпаття зі штатом Орегон (США) буде результативною», – Віктор Микита

Днями очільник ОВА Віктор Микита зустрівся з представником Асоціації міст побратимів Корвалліс-Ужгород Пітером Боббером та представниками Ужгородського національного університету.

Пан Боббер відвідав обласний центр Закарпаття, аби побачити результати довготривалої співпраці, обговорити поточну ситуацію в регіоні та втілення спільних проєктів.

Зокрема, йшлося про фінансову допомогу, яку Корвалліс надав раніше Ужгороду для допомоги вимушеним переселенцям. Також зосередили увагу на співпраці з УжНУ щодо функціонування Центру правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення.

«Такі ініціативи надзвичайно важливі для нашого регіону, адже створення комфортних умов для ВПО – завдання, над яким активно працюємо. І в цьому питанні нам сприяють наші закордонні партнери», – зауважив Віктор Микита, додавши, що під час зустрічі говорили й про підтримку економіки, релоковані на Закарпаття підприємства.

Пітер Боббер також передав очільнику області лист від спікера Палати представників штату Орегон Дена Рейфілда, в якому політик висловив підтримку українському народові та підтвердив готовність американців співпрацювати з нашим регіоном і всією країною.

«Дякуємо за таку увагу до Закарпаття. Впевнений, що подальша спільна робота зі штатом Орегон буде результативною», – наголосив Віктор Микита.

 

Остання зміна сторінки: 22-06-2022 08:09