![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/271718830_3129548460665948_3027947968124603420_n.jpg?itok=W4OhWPxg)
Керівницво Рахівської райдержадміністрації спільно з головою Богданської сільської ради оглянули ділянки річки Біла Тиса на території Богданської сільської ради щодо розчищення, регуляції русла та відновлення берегоукріплення.
У ході робочого виїзду також проаналізували використання коштів, виділених із резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у липні 2021 року.
Остання зміна сторінки: 14-01-2022 18:25