У Закарпатській ОВА обговорили будівництво сучасного реабілітаційного центру в регіоні

Формування стратегії розвитку сфери охорони здоров’я Закарпаття неможливе без урахування реабілітації пацієнтів. Через війну та бойові дії поранень зазнає не лише людське тіло, а й психіка, тому підхід до цього аспекту потрібен комплексний.

Про це йшлося на зустрічі під керівництвом першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького з народними депутатами України Василем Вірастюком, членом Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, і Тарасом Тарасенком, членом Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

«Закарпаття – ідеальне місце для розбудови розгалуженої мережі закладів, які надаватимуть послуги з реабілітації. Наш край щедро обдарований природними багатствами: могутні гори і предковічні ліси, мінеральні та термальні джерела, чисте повітря», — зауважив Мирослав Білецький.

За його словами, доповнивши все це якісними медичними послугами різного спектру, буде можливість відновлювати фізичне й ментальне здоров’я тисячам військових і їхнім родинам, цивільним громадянам.

«Будівництво сучасного реабілітаційного центру – ціль, над якою працюємо не перший місяць. Та це процес дуже тривалий. Тому розглядаємо варіанти реконструкції будівель і закладів з урахуванням викликів сьогодення. Обговорили кілька таких варіантів з можливістю залучення коштів від інвесторів, наших закордонних партнерів тощо», — зазначив перший заступник голови ОВА.

Остання зміна сторінки: 25-05-2023 08:26