У Закарпатській ОДА юристів привітали з професійним святом

Вони стоять на сторожі справедливості й порядку, утверджують верховенство права та закону. Юристів сьогодні  вітали із професійним святом у Закарпатській ОДА. День юриста традиційно відзначають 8 жовтня.

Урочистості відкрили виконанням Державного Гімну України.

Із привітанням звернувся голова Закарпатської області Олексій Петров:

«Юрист – людина із чималою витримкою. Ця професія вимагає від представника закону бути освіченим, високоморальним, толерантним, справедливим, принциповим та неупередженимСеред закарпатців є багато відомих на всю країну поважних та компетентних юристів, які своєю енергійністю, ініціативністю запроваджують високі стандарти правових практик, вірності ідеалам правди, встановлюють справедливість та повагу до закону.

Хочу побажати Вам і далі служити інтересам України та її громадян. Не забувайте, що право – це передусім право народу. Зичу Вам усіх життєвих гараздів, міцного здоров'я, особистого щастя, родинного добробуту, плідної праці та успіхів на благо закону й справедливості у нашому краї та в державі».

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Олексій Петров нагородив Почесними грамотами Марію Боднар, Тетяну Василечко, Світлану Гутич, Андрею Макаї, Нелю Міснік. Також очільник області вручив подяку голови облдержадміністрації Богданові Каплану.

Подяку Міністра юстиції Дениса Малюськи за високі досягнення у праці, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста – оголосили Олегові Федорову.

На урочистостях були присутні юристи, представники обласної та міської влади, керівники судових і правоохоронних органів, професорсько-викладацький склад юрфаку УжНУ.

Остання зміна сторінки: 09-10-2020 09:40