У Закарпатській ОДА провели брифінг щодо ситуації із КОВІД-19 в області

Анатолій Пшеничний, директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації повідомив, що у області зростає кількість пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19.

Анатолій Пшеничний:

«527 підтверджених випадків і фактично кожен третій потребує кисневої підтримки у медичних лікувальних закладах. Щодо динаміки за попередній тиждень по кількості виявлених випадків КОВІД-19, бачимо тенденцію до збільшення кількості нових випадків коронавірусної інфекції в нашій області. Кількість госпіталізованих у стаціонар стабільно підвищується».

Директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА сказав, що в області збільшилася кількість летальних випадків та важкого перебігу хвороби.

Вікторія Тимчик, головна епідеміологиня Закарпатської області розповіла про те, як планують проводити вакцинацію від коронавірусу. Наразі створені 8 мобільних бригад, які саме і будуть вакцинувати людей.

Вікторія Тимчик:

«Триває макро і мікро планування першого і другого етапу, загалом буде чотири етапи. Що це означає ? До 28 січня ми повинні надати ту кількість осіб, які є у групах ризику, які підлягають щепленню. А також тих осіб, які висловили бажання прививатися від КОВІД-19. До третього лютого будуть сформовані списки, тобто буде здійснено мікропланування: поіменні списки, тих хто буде вакцинуватися. І відповідно буде сформована потреба на ці перші два етапи нашого регіону».

На брифінгу йшлося і про закінчення «Локдауну» у понеділок 25 січня. Медики наголосили, не потрібно забувати, що в країні залишаються діяти карантинні обмеження.

Зокрема, :

- ресторани, заклади громадського харчування можуть працювати із 7 ранку до 23.00 години;

- участь у заходах може брати не більше 20 осіб;

- у фітнесзалах – одна людина на 20 метрів квадратних

- школи й дитсадки працюють згідно постанови головного санітарного лікаря.

Остання зміна сторінки: 22-01-2021 16:46