У селах Рахівського району місцева влада ігнорує вирішення проблемних питань

Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА:

"Під час поїздки Рахівщиною на вихідних люди зупиняли авто прямо на дорозі. Кожна громада хотіла показати болючу проблему свого села – дороги, мости, старі школи…

Розповідають такі речі, які в голові, відверто кажучи, не вкладаються. У селі Видрички роками не ремонтується аварійний підвісний міст, вартість реконструкції якого співвідносна із… місячною зарплатою сільського голови. Той же сільський голова без жодних докорів виселяє шкільний комп’ютерний клас, заради потреб сільради. Водночас, першим бравує перед богданівською громадою, аби пропіаритися на дорозі, яка будується за державний кошт.

Так не має бути. Це елементарні речі. І будь-який ґазда, якщо він, звісно, порядний, вирішує їх за один день. Як можна у багатому лісами краї роками не замінювати дошки на мосту, через який ходять діти громади, яку ти очолюєш? У вас є відповідь на це запитання?"

Остання зміна сторінки: 08-10-2020 11:14