![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61a34827c712d146114694.jpg?itok=bCXfnE1v)
На різних ділянках маршруту міжнародного значення М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» для створення комфортних і безпечних умов пересування виконують капітальний ремонт. На цьому наголосив в. о. голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський.
«На Берегівщині у селах Тисобикень та Пийтерфолво уже повністю завершили влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону», — зауважив в.о. голови облдержадміністрації.
Підрядна організація також працювала тут над встановленням дренажних водовідвідних лотків та облаштуванням бордюрів.
Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, наступного року в цих населених пунктах нанесуть розмітку, забезпечать якісне освітлення та облаштують тротуари.
«Завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського ”Велике будівництво“ активно працюємо над відновленням автошляхів нашого краю», — підкреслив Петро Добромільський.
Остання зміна сторінки: 28-11-2021 12:07