У Рахові відзначили День Соборності України

День Соборності України – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Сьогодні, 20 січня в Рахові, пройшов мітинг реквієм з цієї нагоди.

З цієї нагоди на площі перед РДА зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники культури і освіти, громадськість Рахівщини. Відтак, урочистою колоною учасники заходу попрямували до парку Шевченка, де відбувся мітинг.

Квіти до пам’ятника видатному діячу Української держави, борцю за свободу і незалежність України Тарасу Шевченку, поклали представники установ району.

Коротко про історію становлення української державності розповів вчитель історії Діловецького закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Рахівської міської ради Ткач Микола Віталійович.

Остання зміна сторінки: 20-01-2023 16:05