У Рахові відзначили День пам’яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня, в Рахові відбувся мітинг-реквієм з вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Урочистості провели вперше, на виконання указу Президент України Володимира Зеленського про відзначення 29 серпня Дня пам'яті захисників України.

Розпочалося дійство із приспущення Державного прапора. У своєму виступі голова райдержадміністрації Павло Басараба згадав усіх земляків, які загинули виконуючи військовий обов’язок в зоні АТО. Хвилиною мовчання присутні вшанували: Михайла Марфіча, Олексія Калинюка, Василя Мартинюка, Тимофія Гейніша, Федора Липчака, Івана Ворохту та героя „Небесної Сотні” Петра Гаджу, які віддали своє життя за майбутнє України.

- В цей день ми вшановуємо усіх українських вояків, які брали участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Ці люди – справжні герої. Висловлюємо їм щиру вдячність, - сказав голова РДА Павло Басараба.

На завершення мітингу найкращі учні шкіл міста поклали корзини з квітами до пам’ятних дощок героїв України.

 

Остання зміна сторінки: 29-08-2019 10:59